LinkedIn: Top 25 sosiale media-kundiges om te volg

linkedin bemarkingsgids

Jason miller het onlangs op sosiale media geplaas dat hy voel dat hy geboorte skenk toe sy nuutste skepping uiteindelik gepubliseer is. Hy is ongetwyfeld trots op hierdie baba! Die Gesofistikeerde bemarkersgids vir LinkedIn is fantasties ... kreatief, kleurvol en propvol advies van verskillende professionele bemarkers, verskillende gebruiksgevalle en 'n klomp bronne. As u dit nog nie afgelaai het nie - laai dit af en gebruik dit as 'n kontrolelys vir hoe u u bedryfsnetwerk op LinkedIn laat werk!

Hierdie gids is geskryf met die oog op u, die gesofistikeerde bemarker. Maak u gereed om u sosiale media-bemarking na 'n volgende vlak te verhoog, gebruik die professionele ingesteldheid en omhels die groot geleenthede wat wag - verhoog bewustheid, beïnvloed persepsie, genereer leidrade en lei uiteindelik tot inkomste met LinkedIn.

Laai ons nuwe e-boek af en leer:

  1. Waarom u onderneming op LinkedIn moet bemark
  2. Hoe u gebruik kan maak van LinkedIn se kragtige bemarkingsoplossings om u doelwitte te bereik
  3. Hoe u die reikwydte van u inhoud bemarking deur relevante en geteikende inhoud met die wêreld se professionele persone te deel
  4. Hoe om professionele persone te skakel met ryk vertoonadvertensies en tekste wat baie geteiken word
  5. En baie meer!

Ek was absoluut verbaas om uit te vind dat ek gelys is onder die ander leiers in die bedryf wat ek so bewonder en respekteer! Hier is die lys:

  1. Jay Baer - Spreker, skrywer, konsultant met blog Oortuig en bekeer. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - Senior direkteur, globale bemarking by SAP, president en medestigter
    van Business2Community met blog B2B Marketing Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - Groepsdirekteur Media en betrokkenheid by WCG, 'n W2O-maatskappy met blog Britopies. Twitter: @ Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Konsultant, Spreker, Blogger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - VP van bemarking by Infinigraph, skrywer, spreker. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, stigter en uitvoerende hoof van Copyblogger. Twitter: @ kopieblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Rubriekskrywer. Twitter: @heidicohen Linkedin.
  8. Steven Farnsworth - Hoof digitale strateeg by Jolt, digitale bemarking, skrywer, spreker. Twitter: @ steveologie Linkedin.
  9. Barry Feldman - Eienaar by Feldman Creative, Speaker. Twitter: @FeldmanCreative Linkedin.
  10. Ann Handley - hoof van inhoud by Bemarking Profs, Skrywer. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - President van Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzBemarking
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - uitvoerende hoof van DK New Media, Hoof bemarkingsbeampte by CircuPress, Skrywer. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - uitvoerende hoof van Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - uitvoerende hoof by Social Media Explorer, MKB digitale outeur, spreker. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - Uitvoerende hoof aanneemlik plaaslik, skrywer, spreker. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - stigter van Bedrade adviseur ™, Spreker. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Bemarkingstrateeg, spreker, skrywer. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason miller - Sr. Bestuurder, inhoudsbemarking, LinkedIn Marketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, uitvoerende hoof by TopRank Aanlynbemarking, Skrywer, Spreker @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - stigter by Inhoud bemarking Instituut, Skrywer, Spreker. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - LinkedIn-kundige, skrywer. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Skrywer, spreker. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Global Sr. Bemarkingsbestuurder by LinkedIn. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - stigter van Social Media eksaminator, Skrywer. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - VP van bemarking by Kelly Services, skrywer, spreker. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    In die artikel hierbo, soos u genoem het, is daar enkele voorwoorde oor die bemarking van sosiale media; om daardie redes sal ek beslis u e-boek aflaai! Nog een ding het jy regtig bewonderenswaardige lys mense geplaas.

Wat dink jy?

Hierdie webwerf gebruik Akismet om spam te verminder. Leer hoe jou opmerking verwerk is.